SUZUKI SWIFT

Mikor megvetem olyan helyen ,utakon hasznaltam amit egy terepjaro megirigyelhetne,kavicsoson hoban sarban,(tehat alta a sarat) a töbi autoskolegaim autoi nem mirtak ugyanezt az utat ket even keresztül reggel este. ez a munkahely 20-km-re volt tölünk,a legközelebbi varos 80-km-re van tölünk. NADE a nagy gyötrödes utan, megepült a 6-os autopaja amin 10 naponta egyszer tettem meg vele mindn gond nelkül azt a 350km-ert. Es most jön a hab a tortara!!!! Egy 19-eves autoval2011.novaber 7.-en alasajanlat ausztriaba, 10.-ei kezdessel, autot atnezettem futomü fek motorolaj es goooo!! 1034km-ttettem meg vele minden gond nelkül. Fel evet kint voltam hazamentem es volt anyi penzem hogy vegyek egy zsiruj kocsit DE nem vettem mert ez a kicsikocsi megegyszer kihozott es megit itt kell lennem fel evig. nNa szoval nem kell elmeseljem miert az EN autom!!!! Nincs olyan hogy legjobb ,ez mindig jo es elvezetes!!

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: kuplung felujitat. (de mar vasarlaskor eszrevettem, csak ra egy evse volt ra penzem megcsinaltatni) egy gyakorlo nöi soförtöl vettem! Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: megaltam a pincemnel , bementünk ketten borozni es jol felhangositottam a radiot ,hogy bent is haljuk. Nem törtent különösebb dolog csak lemerült annyira az akkum ,hogy bekapcsolt a riasztom mert az inditasgatlo nem engedte beinditani az autot(meg tolasra sem)ezert az egyetlen elektronikat a riaszto-kürtöt kitetem mert nagyon hangos volt.(amugy nem ertek az autokhoz). ES hazavontatas utan kiszedtem magam a kütyüt. Azota szuzuki az en autom, es nem A MI AUTONK :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 56000 Ft. Leírás: Csuszott a kuplung A szerelö azt mondta hogy ha mar szetszedi kicsereli a szerkezetet is, en beleegyeztem

Visszatérő hiba leírása: azert mert az utaster zajos egy jo soför hamar eszleli a hibat pontosan meg tudja mondani a szerelönek melyik oldalon melyik kereknel, elöl ,hatul. a szerelö hamar egtalalja a hibat! EZ A MAI UJ AUTOKNAL NEM MONDHATO EL!!!!!