SEAT IBIZA

Tetszett a kényelem és a vezetési élmény Utáltam a sok szervizbe mászkálást és a szerviz hozzáállását.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Ez a kocsi egy hányadék. 1 éves korában télen nem mentem vele egyszer 4 napig (garázsban állt), és lemerült az akku. A szervizt minősíti, hogy semmi rendellenest nem találtak sem a kocsin, az akkun. Ennek ellenére, ha nem mentem vele pár napig télen, már alig indult el. Ugyancsak 1 éves korában cserélni kellett a váltószoknyát, mert kirepedt. A pót féklámpa egyik ledje nem világított, komplett csere. Második évben ugyancsak váltószoknya csere, ülés ülőlapjának cseréje, mert úgy kikopott, hogy ki volt a szivacs az oldaltámasznál, márkajeles csomagtérajtó kilincs csere, mert nem csukódott vissza. Garancia lejárta után két hónappal megadta magát az önindítóban a bendix, amit nem adtak ki külön az önidítóhoz, ezért a komplett önindító 200 ezer lett volna, ha nem tudom felújítatni a régit. A hozzám legközelebbi szervizben a hozzáállás kritikán aluli (Porsche Győr, egy kis reklám, hogy mások is lássák mekkora ganék). Flegmák az emberrel. Garanciális igényemnél azt mondták, csak akkor csinálják meg az autót garancián belül, ha ott végeztetem az éves szervizt. Ez eleve gusztustalan, ráadásul túlzás nélkül a duplája a szerviz díja náluk, mint a többi szervizben. Ez úton is kiemelném a székesfehérvári és a tatabányai szerviz hozzáállását, példát vehetnének róluk sokan. Ő miattuk van egy csöpnyi jóérzés bennem az autó iránt. De az említett dolgok miatt kialakult összkép bennem, azt okozta, hogy amikor eladtam egy kicsit sem volt bennem sajnálat a kocsi iránt, sőt örülök, hogy nem látom többé. Egyébként egy kényelmes, jól kezelhető autó. De többet Seat nem fog állni a garázsomban az biztos. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Önindító probléma, de kb tizedszerre mindig elindult, ezért nem hagyott ott sehol.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: 200000 lett volna, ha a bendixet nem tudtam volna felújítatni.