PEUGEOT 206

Habár 1,90 m feletti vagyok, mégis erre esett a választásom és nem bántam meg. Egyszer sem hagyott cserben, az autópályán egyszer kaptam vele defektet csupán, meg egyszer menet közben egy henger megállt meg a befecskendező szelep megfáradt, de akkor is bedöcögtem vele szerelőhöz. 1 évig voltunk együtt, jól telt, szerettem, bár a csere miatt azért döntöttem, mert nagyobbat szerettem volna. Ami rossz: a váltó hosszú úton jár, egyest hidegen nehezen veszi. Belül zörög a sok műanyag, zavaró. A motor felől valami ciripel, főleg ha hideg a motor, több szakember is mondta, hogy nem kell vele foglalkozni, valószínűleg az ékszíjtárcsa vagy maga a szíj, bár elég feszesnek tűnik. Nem eszik sokat, átlag 6.5. Az elektronika a francia kocsikhoz mérten rossz, a légzsák-visszajelzője villog, ami roppant zavaró, a hiba forrása meg nincs meg. Összességében az 1.4-es-ben elég jó a huzat, jól reagál a motor. Én szerettem és fájó szívvel adok túl rajta...Csak azért nem venném újra, mert kicsi. Ha minden dimenzióban nagyobb lenne egy jó fél méterrel, tetszene.

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 25000 Ft.