VOLKSWAGEN SHARAN

Tetszik hogy tagas,az viszont nem hogy ez a problema fellepett

Születési éve: 1987

Meghibásodás leírása: Sziasztok.Igazabol en kerdezni szeretnek a sharannal kapcsolatosan 1.9pdtdi 2001 es manualis valto.Az lenne a problemam elmentem vele egy hosszabb utra 150 nel jelzett hogy keves a viz a kiegyenlitoben.A vizhofok jelzo felment 120 fokra . Felre alltam megneztem igy is volt.levettem a sapkat a kiegyenlitorol,es visszajott normalra a vizszint.Azota akarhogyan meghatom nem megy fel a viz beall szepen 90 fokra.Az a problemam pl elmegyek reggelitt megyek vele a varosban,haza jovok megnezem a kiegyenlitot joval minimum allatt van a vizszint,leveszem a sapkat ahogy egy kicsit visszahul es visszajon normalszintre a viz.Nagya nyomas.Mi lehet az oka ? viz nem melegszik,olaj nincs a vizben amugy minden normal.Az egyik szerviz azt mondja ez normalis jelenseg,az egyik azt mondja hengerfejes.Kerlek segitsetek ha van valami velemenyetek.Nagyon szepen koszonom.Legyszi ha irtok az e mail cimemre irjatok ami a kovetkezo :ottorikardo@freemail.hu 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Surgos lenne nagyon koszonom.Az email cimem:ottorikardo@freemail.hu

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.