FIAT BRAVO

Tetszett: Az első saját autóm volt, és megfertőzött az olasz-mániával. A formája kívül-belül nagyon szép még mai szemmel is, az utastér kényelmes, a műszerek, kezelőszervek könnyen kezelhetők, minden a helyén van. Nem tetszett: Az 1.2-es motor kicsit vérszegény, de nagyon jó konstrukció, az alapjárati problémáktól eltekintve. Az első tulajdonos műszakilag elhanyagolta, én meg bedőltem a szépen kiglancolt külsőnek. A gatyámat is ráköltöttem, de mire mindent rendbetettem rajta, egy vadbarom totálkárosra törte. Egy Brava-t vettem helyette... :-)

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Vásárlás után rendbe kellett tenni az első futóművet (lengőkarcsere), hátsó fékmunkahengerek szivárogtak (fékpedál beesett), kuplung kinyomócsapágy szétesett (komplett kuplungszett-csere)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 70000 Ft. Leírás: Alapjárati motor

Visszatérő hiba leírása: Az egyik gyorsszervíz a lengéscsillapítók cseréje után sehogy sem tudta beállítani a kormányt, hogy egyenesen álljon. Márkaszerviz 10 perc alatt rendbetette.