CHRYSLER STRATUS

Vegyes fogyasztás: liter

Az autóm típusa egészen pontosan Chrysler CIRRUS, de ez nem számít, mivel a Dodge Stratus/Chrysler Cirrus/Pymouth Breeze (felhő sorozat) trió tagjai nagyrészt megegyeznek. Az autóról semmi rosszat nem tudok elmondani, mert mióta nálam van, csak élvezem a használatát. Leszámítva a korából és futásteljesítményéből adódó karbantartásokat, nem volt különösebb kiadásom vele. A V6 hangja egyszerűen mesés. Ha kell, megy is. Egy tempós autópályázás vagy az Alpok csúcsai még 5 fővel és fullra pakolt csomagtartóval se kottyant meg neki. A külső és belső formái szerintem sok mai autót lepipálnak. Imádom az eredeti amerikai vastag marhabőr üléseket és a bézs belsőt. Annak ellenére döntöttem mellette, hogy mindenki le akart beszélni róla, merthogy ameriaki, automata vátós, stb. (a szokásos sztereotípiák), de a döntésem azóta se bántam meg. Egy biztos. Ha esetleg később elmenne az eszem és megválnék tőle, akkor se vennék többé autót manuális váltóval. Hiába... Az amerikaiak tudják mi kell az embereknek. Nekem legalábbis biztos... :o) Negatívumot nem tudnék említeni, mert ez szerelem volt első látásra, ami azóta is tart. :o)

Születési éve: 1976

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Egyszer állt le a gyújtástrafó miatt, de gyorsan (és olcsón) ki lett javítva a jól megszokott szervizben. Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: Egyszer állt le a gyújtástrafó miatt, de gyorsan (és olcsón) ki lett javítva a jól megszokott szervizben. Az egyetlen negatívum az volt a dologban, hogy az automata váltó miatt nem vontatható, csak tréleren szállítható, de mivel van asszisztencia szerződésem, ez is könnyen megoldódott.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.