FIAT BRAVO

Az autó külső és belső dizájnja ami az elejétől fogva megfogott, és még most is szerethető számomra. A sportos vezethetőség jól össze hangoltsága a kényelemmel, és ennek köszönhetően hosszabb utazások sem jelentenek gondot. A kis motor alacsony fogyasztása, amit jól ötvöztek a dinamizmussal! Az autónak minimális szerviz igénye van, aminek köszönhetően még barátságosabbá teszi a fenntartási költségek rövid sorát. A mindennapi használat mellett is remekül megbízható társam tud lenni az autó, az Olasz márka ellenére. Szinte az-az érzése az embernek, hogy lelke van az autónak! Amit egyedül negatívan jellemeznék az-az hogy a Bravo, 3 ajtajával együtt járó sűrűn igénybe vett első két ülés, jobban is bírhatná a strapát! A bovden szakadás sűrű problémaként jelentkezik, ami nem is egy drága hiba. De a szerkezeti kopás viszont bosszantó problémának bizonyulhat, ami az én esetemben a jobb és a bal oldali ülés cseréjéhez vezetett. Nagy vonalakban ez az én véleményem a kocsiról, ami inkább elégedettségről árulkodik, és nem az Olasz autókról igen el terjedt, és sűrűn hangoztatott megbízhatatlanságról! Nekem be vált, és szerintem még egy darabig be is fog, mivel még egy jó darabig nem tervezem az eladását!

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Alapjárati elektromos kis motor cseréje. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 30000 Ft. Leírás: Az alapjárati elektromos kis motor meghibásodása. Ami a fordulat folyamatos ingadozását idézte ellő, még álló helyzetben is! Úgyhogy a cseréjére volt szükség!