MERCEDES-BENZ 190

az autót javarészt csak autópályán használom. a fogyasztása tökéletes, egyedül a 4 sebességes váltó bökte a szemem, de az is már le lett cserélve. nagyon egyszerű minden szerelni valónak az elvégzése, és az anyagi szempontok nézve olcsó. megbizhatóságáról is csak jót tudok mondani. a megvásárlás utáni első hónapban volt egy gyenge hengerfej problémája/kifújta a levegőt a porlasztócsúcs csatlakozásánál/ ennek a hibánák a fellépésén kívül más váratlan szerviz még nem történt. hátul teleszkóp illetve rugócsere volt még szükséges de már igy vettem. összességében szerintem egy nagyon jól összerakott kis autó, ami gazdaságos, olcsó fenntartású és nekem személy szerint kinézetre nagyon tetszik. csak ajánlani tudom mindenkinek aki nem bánja hogy nem ugrik és nem száguld annyira mint egy turbós újabb autó. de viszont a megbizhatósága kárpótol ezért. autópályán 130 as átlagtempót lazán bírja, és igy fogyasz 5,4 liter gázolajat.

Születési éve: 1991

Meghibásodás leírása: 4 es hengernél a porlasztócsúcs menetét újra kellett metszeni, új réz alátét és új elő kamra beszerelése.Lerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: elütöttem egy őzet és defektet kaptam, helyszínen megoldoódott a probléma.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 25000 Ft. Leírás: hengerfej javítattása