CITROEN C5

Nagyon szépen ugrik a 163LE dízellel, nem sportautó, de az alattomos gyorsulásával sok mindenki otthagyható. A 2.2l HDI is nagyon jó választás(nekem már nem volt rá pénzem). A 6,5 literes fogyasztása is nagyon baráti, bármit tehetsz nem megy 7.0l fölé (esetleg több-száz kilométer 4000-es fordulaton 2-esben) A drágább üléseket érdemes megvenni, hosszútávon is nagyon kényelmesek (akár ezer km is levezethető benne és még masszíroz is). Francia létére elég jól összerakott darab, a jó vezetésélményhez hozzátartozik a nagyobb sebességnél is alacsony menetzaj és szigetelt ablakok. Igazi nagy autó érzésed van benne (és elég nagy is), de javaslom parkradar nélkül ne vedd meg. Futómű nagyon klassz, a magyar utakra a 17es ballonos gumi a nyerő, szépen eszi az úthibákat. Ami borzalmas az a navigáció kezelése, illetve hogy NINCS pohártartó! A 2012 7. hótol már jó a navi is, vagy vedd meg a drágát. Ja és old-school bicskakulcsos. Nekem bejön a futóműve és Hydractive 3+, de ha pattogós autót keresel ne ezt vedd. Bár tapasztalatom szerint ez a futómű sokszor jobban befekszik a kanyarba mint a sportosnak mondott konkurensei. Ja és akkor is választhatod a Citroënt, ha az apró hibákkal együtt tudsz élni de nem akarsz magadnak tucatautót, tucat dizájnelemekkel, McPersonnal és unalmas belsővel.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: Illetve nagyon érzékeny a rossz minőségű üzemanyagra, olyankor villogtatja a szervizlámpát, de új tankolással vagy spurival elmúlik. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: csak 1 műanyag pöcök tört le de ígéretet kaptam a garis cseréjére.