SUZUKI SWIFT

Nagyon tuti kocsi, elvisz mindenhova, nem rohad le, a tömeg/lóerő aránya nem olyan vészes, mint sokan gondolják csak sokan nem merik nyomni, mert hangos. 3000-es fordulattól a gyorsulása is értékelhető és élvezi is a motor a fordulatot. Ha a fő alkatrészeket mindig minőségi darabra cseréli az ember, azt meghálálja(SKF, KOYO csapágyak, minőségi szilentek, jó olaj, stb). Mivel elég magas vagyok, így a lábaimmal nem tudok mit kezdeni vezetés közben. A belső tér iszonyatosan zörög, mindig máshonnan, de általában elhárítható a hiba. :D A legjobb: csak röhögök mikor apám seatját 270k km után gyűrűzni kellett(300 000), meg kuplungot cserélni(100 000), meg hogy a haverom civice 240k km után hengerfejezni és gyűrűzni kellett(100k). Nekem meg a legnagyobb bajom, hogy zörög. De mióta van hangrendszem azóta a zörgést nem hallani. :D Ha switet vennék legközelebb, akkor a gti-t venném. Első kocsinak tökéletes, nekem szerintem a szenvedélyemmé vált, a nyáron le is fényezem. :)

Születési éve: 1990

Meghibásodás leírása: Váltót fel kellett újítani, új kuplungot kapott, kerékcsapágycsere, +minden kopóalkatrész kopott volt :) Cserébe iszonyat olcsó minden alkatrész és én magam is sok mindent ki merek cserélni rajta egyedül, mert a legtöbb alkatrész könnyen elérhető helyen van. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 80000 Ft.