OPEL ASTRA F

Ha bárki azt meri álltani hogy létezik ennél egyszerűbben kezelhető és olcsóbban fenntartható járgány, az hazudik. Mint minden autó, így ez is meghálálja a gondoskodást és rendszeres karbantartás mellett egyszerűen kivisz a világból is! Én kizárólag azért adom el, mert két gyerekkel, babakocsival kevés a hely. Ha valaki igénytelen és egyszerű autót keres amit olcsón fenn tud tartani, akkor vegyen egy Benzines F Astrát, mert nincs jobb!

Születési éve: 1978

Meghibásodás leírása: Leszakadt a kipufogó, de mit is várhatnánk egy 10 éves vasdarabtól, amit folyamatosan fröcskölt a sár... Apropó még a gyári volt!!! 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: karosszéria Javítás összege: 10000 Ft. Leírás: Sajna sikerült megcsukni az elejét. Vásároltam egy üzemképtelen kasztnit ami munkával, festéssel és vontatással együtt megállt összesen 150.000,- Ft-ban!!! Nincs még egy ennyire olcsón javítható autó az tuti!!!

Visszatérő hiba leírása: Nem volt benne gyárilag elektromos ablakemelő és központi zár, ezért magam szereltem bele mindegyiket. Ha valami nem gyári, akkor azzal lehetnek hibák és nálam ez be is jött ... kétszer kellett átvezetékelnem, de másodszorra már jó lett!!!