PEUGEOT 306

Szeretem a formáját,hogy egyedi autó.Viszont utálom hogy ,nemhogy használtan de még ujjonan sem lehet hozzá alkatrészt beszerezni! vagy pedig horror irreális áron akarják azt eladni! Éljen a Francia tömegtermelés.

Születési éve: 1988

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: Szép!Mikor kiprobáltam még jó is volt.Aztán a hibát ott követtem el,hogy haza is hoztam.Kuplung csere,hengerfejezés,öninditó csere,ablakemelő szerkezet csere,üzemanyag szint jeladó csere,kmóra jeladó csere,futómű az állandóan hibás,hátsó fékei állandóan hibásak,a motor még mindig dadog.valamit megcsináltatok rajta és már jön is elő az ujabb hiba. Meg van átkozva.De a cabrio élmény,és a szép kinézet... ez az "igazi szerelem". :DLerobbanás oka: motorLeírás: katalizátor probléma miatt áll meg. meg a hibás űzemanyag szintjelző miatt... :)

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 300000 Ft. Leírás: ennyiből kérem már épittethettem volna egy verseny blokkot is,és az garantáltan nem állt volna meg minden frinc-franc hibával. Tanuljatok a hhibámból!

Visszatérő hiba leírása: az autoszerelők többsége csak a Trabanthoz,Ladához vagy pedig a "kompjuter megmondja" szlogenhez ért. A Peugeot lehetne sokkal egyszerűbb,vagy sokkal bonyolultabb,akkor elboldogulna rajta valószinűleg a szakszervizes kolléga is,nem csak a NASA!