MERCEDES-BENZ SPRINTER

BÁRCSAK NE VETTEM VOLNA MEG INKÁBB VETTEM VOLNA 2003-2004-2005-2006-OS ÉVJÁRATÚ RÉGEBBIT HA UNATKOZOL, NINCS MIN IDEGESKEDNED, NINCS MIRE KÖLTENED A PÉNZED, AKKOR VEGYÉL 315-ÖS SRINTERT

Születési éve: 1974

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: -197000 km leszakad a vezérműkerék -480000 km leszakad a hajtókar csapágy egyik csavarja -rendszeres kardáncsapágy csere -váltóban szinkron gyűrű probléma -motor rendszeresen letilt, hibát nem találnak, ok nincs -futómű szét akar hullani, kopog, zajos -idő elött tönkremennek az alkatrészek ( belső világítás, zárak, ablaktörlő sricni, kifakulnak a műanyagok, kiesik a rizma, elenged a ragasztás, nincs vizhőfok mutató, elenged a varrás a dupla ülés közepén, műanyagok idő elött elöregszenek, eltörnek stb.) -az autó teljesen szétrohad, pedig 12 év átrozsdásodást ígértek, javítást nem csináltak, javítási költséget számoltak, kifizetés elött nem engedélyeztékLerobbanás oka: motor 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: lerobbanás oka a nem volt kivételével mindegyik előfordult autómentések egy kisebb kategóriájú új autó ára

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 2500000 Ft. Leírás: GARANCIAIDŐN BELÜL SZIGORÚAN EL KELL ADNI, TALÁN AKKOR MÉG ÉR VALAMIT

Visszatérő hiba leírása: JELENLEG IS VISSZATÉRŐ HIBA VAN BENNE HA TUDNÁK, HOGY MI OKOZZA A HIBÁT, AKOR TALÁN MÁR MEG LENNE CSINÁLVA ÚJ AUTÓ KELLENE HELYETTE