SUZUKI SWIFT

7 év alatt a kötelező (olaj, légszűrő) cseréket leszámítva semmi baj nem volt vele, nem nagyon kellett szervíz közelébe vinni. Egyszer rejtélyes okból megzavarodott a központi zár elektronikája, az ajtók hol nyíltak, hol nem, de 1 nap után varázsütésre megjavult, azóta semmi probléma. A motor, ha pörgetjük, jól húz, sportosan vezethető. Ebben a futómű is abszolút partner, feszesre hangolt, de mégsem kényelmetlen. A fogyasztását, normál használat mellett is sokalltam egy kicsit. 7 litert simán megevett, egy teli tankkal kb 600 km, amit sikerült futni vele. Autópálya tempónál a motor már elég hangos. Az utastér műanyagjai jól bírták a gyűrődést, nem zörögtek, bár kicsit megfakultak. Abszolút jól pakolható, bár lehetne több tárolórekesz, de így is minden kis kacatot el tudtam benne helyezni. A csomagtartó is jól szolgált, nem túl nagy, de volt rá példa, hogy 5 embert és az ő hétvégi nyaralásra szánt csomagjait nem túl simán ugyan, de elnyelte. Szóval mindenki odaért nyaralni. :) Összesítve nagyon jó kis jármű, első autónak tökéletes volt, de nyugodtan vehet bárki, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.