RENAULT CLIO

Sziasztok,én nagyon szeretem!! Kapott egy chipptuningot,azóta egy álom,nem eszik 5l nél többet és megy mint a veszedelem!! De ennek is ára van, a kuplungot 45 ezrenként cserélni kell!! Mostanában kezdenek előjönni a nyűgjei 185 ezer km,után pl: EGR szelep,főtengely jeladó,vezérmű tengely jeladó,de eddig a kuplungon,féken kívül nem kellett cserélni benne semmit,,jaaa de,kb,100 km után a futóműben kellett apróságokat cserélni,fillére dolgok!! EGR szelep 35 ezer,föt,jelaó 12 ezer,vezér,tengely jeladó 8 ezer ,nem nagy kaland!!! Ez az autó szinte költség mentes!!! Fűtése nagyon rossz,szinte nem termel hőt a motorja!!! Azért akarom lecserélni,mert kicsi,és nem autópályára való,bár megy 200 at de nem neki van kitalálva!!!! Pályán 160-180 km/ óra között 6,5 l fogyaszt én németbe,járok vele!! Mondhatom,szinte elnyűhetetlen!!! Jó olajat rakok bele,meg metabondal rendszeresen kezelem!!! A csomagtartója jóval nagyobb mint egy suzukié,de az utastere,annyival kisebb is!! Én 176 cm,magas vagyok,magam mögé nem tudok kényelmesen beülni!! Első lámpák már lemattúltak ,cserére szorul!!! Én vennék még egyszer!!!

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Nincs kiemelt meghibásodás.