SUZUKI SWIFT

Teljes mértékben megbízható,alacsony fogyasztású,a városban pörgős,elnyűhetetlen motor még akkor is ha kitaposod a lelkét!Az én mért végsebességem 155km/h volt ami egy 1.0-ás autónál nem rossz!A mért gyorsulásom vele 0-100km/h 13sec ami szintén nem rossz az 1.0-ás szériánál!4-5l az átlag fogyasztása és olcsó alkatrészek ami a mai világban elengedhetetlen egy átlag embernek hogy az autója pénztárca kímélő legyen! Persze mint minden autónak ennek is van rossz tulajdonsága...gyenge karosszéria,kissé zajos utastér,nem egy erőgép de aki pörgősebbre vágyik az is megtalálja az 1.3 GTI motorban azt a 101LE-t ami 8sec alatt van 100-on! :) Mindent összevetve szerintem egy szuper kisautó a swift,csak ajánlani tudom!

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 20000 Ft. Leírás: Az autó kora miatt elöregedett a kuplungszerkezet a 18.événél...saját magam csináltam meg és igen meglepődtem amikor a gyári csavar plombák (ragasztók) fogták a csavarokat! Új kuplungszerkezetet vettem bele 20000.-