FIAT BRAVO

Amikor megjelent nagyon divatos formája volt, most is jól néz ki. Kicsit keményen párnázottak az ülései, de jól állíthatóak és kimagaslóan jó az oldaltartásuk. Hosszú úton sem fárasztó benne ülni. A hátsó üléssorban kimagasló a helykínálat, a lábtér limuzinokat megszégyenítő. A gyereket ölben lehet bevinni (!) és az ülés előtt állva bekötni az ülésébe! Hibátlanul szól a gyári zene. A futómű sportos, kicsit talán kemény viszont nagyon pontos, forszírozott kanyarokban is stabil marad. NEM IGAZ, HOGY ALUL KORMÁNYOZOTT! A motor és a váltó összehangolása jól sikerült, jól lehet húzatni, de ötödikben az autópálya tempót is jól viseli, tűrhető fogyasztással. Nem tökéletes a hangszigetelése de azért elmegy. Normál utazó tempónál teljesen rendben van, 100 felett azért már suhog. A csomagtartója lehetne kicsit nagyobb de el kell fogadni, hogy ez egy kis autó, tágas utastérrel. Aki sokat cuccol, vegyen kombit vagy egyterűt! Sokan írtak elektromos hibákról, szerencsére én nem tudom, mi az. Ezen az autón a legkomolyabb hiba a kiégett izzók cseréje volt. Mindenkinek ajánlani tudom, aki kis pénzért jó autót szeretne. Nincs végtelen extra lista meg kütyü parádé de cserébe elég megbízható és minden autószerelő tudja, hogy kell benne égőt meg gyertyát cserélni.

Születési éve: 1971

Meghibásodás leírása: 80000 km-nél kuplung csere, 160000 km-nél első lengéscsillapító csere. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 40000 Ft.