OPEL CORSA B

Legjobban a klíma tetszik a 40 fokos nyárban. Ami szerintem a gyengéje az a motor. Klímával, esetleg 2-3 személlyel már meg kell gondolni az előzést. Hiába a 60 ló csak 60 ló... Amúgy ha gondozva van megbízható kis autó, ideális egyedülállóknak esetleg pároknak. Csomagtartó nem a legnagyobb, de előredöntött hátsó ülésekkel vittem már hűtőszekrényt, mosó, és mosogatógépet is. Simán befér. Fogyasztása 5-6 L, városban kicsit több, de akkor sem éri el a 7 L-t. 1 éve átkárpitoztattam az üléseket, az ajtókat saját kezűleg oldottam meg, mert lógtak az ajtókárpitok, az egyik ülés meg szakadt volt. Most szép a beltér is. A motorról még annyit, hogy nem rajong az alacsony fordulatért. 2000 fordulatnál jön meg az ereje, pörgetni kell. Amúgy összességében jó kis autó, mindenhová befér városi közlekedésre ideális. Mentem már vele egyszerre 5-600 km-t is, elöl jól elviselhető, hátul nem annyira. Váltó pontosan kapcsol nincs vele gond. Csatolok pár képet, hogy lássák is miről beszélek.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Hőgomba elszállt, fennakadt a hűtő ventillátor nagy fokozaton. Opeléknél vakarták a fejüket, aztán 15 ezerért akartak megfejni. Végül magán szerelő megoldotta 3000-ért. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 15000 Ft. Leírás: Klíma hűtő kilyukadt, elment a gáz. 2013 nyarán Hegesztve lett most jó. A másik legdrágább a Km óra jeladó. 150.000 km körül ez 7000 ft-ba fájt