SUZUKI SWIFT

szeretem megbizhato olcso, jol fogyaszt minden havarom lefikazta bazze miert nem veszel normalis autot osszedobjuk neked vagy mi ? megyek focizni egyik orult haver .. te ezzel jarsz!!! nem baszki ferrari-val es te mivel jarsz kerdem tole, vw polo, anyam az sokkal jobb, mondom neki elso tulaj vagyok metal feny abs klima wagonr- motoros meg minden ez akkor is egy rakatt szar mondja nekem , nekem jo es kesz amugy se ulhetsz bele nem engedem , most veszek egy smartott kivancsi leszek a hulyekre mit mondanak ra , de nem erdekel nem nekik veszem magamnak!! de a suszkat nem adom el megtartom

Születési éve: 1976

Meghibásodás leírása: abs szonda atlag tipusok kb 15 e ft ennek 47e ft volt majdnem szivrohamott kaptamLerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: nagy hifi miatt , zenei kondi leszivta az akksi erejet a zenei fobiztositek kivetele utan helyre jott minden termeszetesen a vilagvege utan-2 uton volt a semmi kozepen , pedig hozza erto vagyok megcsak hummogni tudtam menetkozbe villogtatta a fenyszorott muszerfal -villagitast neztem hulyen keso este

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Javítás összege: 47000 Ft. Leírás: 1 meter madzag ,, abs szonda,, bezzeg a bontoba sehol nem volt