PEUGEOT 206

Egy Suzuki swift 1.3-as 5 ajtósból szálltam át a 206-ba, őszintén ég és föld volt a különbség kényelem kezelhetőség.Kicsit Fiat Pandás (1.3 multijet) csak a 206 finomabb.Na de ne szaladjuk ennyire előre, szép a külseje szerintem nagyon jól eltalálták csak a hátsó ködlámpával van bajom, rossz az elhelyezése.Jó gumikkal (nemfeltétlenül a gumiemberkére célzok) az útról gyakorlatilag le se lehet zavarni (bizonyos korlátokon belül). Nyissunk egy ajtót mondjuk a vezető oldalit, elénk tárul a belsőtér, ülés és kormánymagasság állítható, csak az üléssel kell vigyázni mert a gyanútlan sofőrt egy pillanat alatt a kormányra paszirolja ha nem vigyáz. Ugorjuk egyet hátrébb utastér kicsit szűkös de még pont jó. Csomagtér a kocsi méretéhez képest jó. Motor ha jó az aksi nincs olyan hideg, hogy ne induljon el kipróbáltam -15 nál is könnyedén szóra lehetett bírni noha nem úgy hajtotta mint nyári 35fokba de akkor is ketyegett. Teljesítménnyel nincs baj kb 1500 és 2000-2500 között érdemes használni persze autópályán felmegy 3000-is mivel pont ott éri el a 130km/h-t, egyedül a gázpedál késéssel van bajom megoldásként ha gyorsan el kell indulni akkor megemelem a fordulatot 1200 és 1500 közé.

Születési éve: 1994

Meghibásodás leírása: 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 90110 Ft. Leírás: Szervónál a gumiharmonika adta meg magát és a kosz megmarta a tengelyt. Hátsó híd: két tengely csapágyak és egy felújított lengőkar.