TOYOTA COROLLA

Mi tetszett? A megbízhatóság minta példánya. Egyszerű, letisztult forma, semmi túl sok csicsa (pl.: francia autók), ami viszont benne van az minden körülmény között kiválóan végzi a dolgát. Senki nem fog ódákat írni a vezetési élményéről (elég steril), de kellően könnyű minden pedál, kormány, váltó, ahhoz, hogy ne kelljen a vezetéssel foglalkozni, csak élvezni az utat. Igaz az a reklám, hogy olyan nincs, hogy egy Corolla nem indul... Mi nem tetszett? Talán az, hogy 13 évesen megjelent rajta a rozsda -egy kicsit- a sárvédő ív alján. Az autónak nincs garázsa, így ez talán nem is olyan nagy csoda. Lassan szeretném cserélni, de félek, ilyen autóm nem lesz még egyszer!

Születési éve: 1981

Meghibásodás leírása: Jó akarók még az előző gazdánál leöntötték a kerek agyat valami savval, mert szétrozsdáltak a jobb első kerek tőcsavarjai. Ennyi. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Esetleg a lambda szonda csere 215 ezernél, ami utángyártottal cserélve 13 ezerbe fájt.