RENAULT MEGANE

(Ez a második ilyen autóm, az előző 1.4-es volt). Elég dinamikus autó! kényelmes, stabil! Annak ellenére, hogy városon kívűl 120-130km/h-val utazok és pörgetem is a motort (hiszen ezt szereti)nagyon jól fogyaszt! Ismertem az előző tulajt is, de elektromos hiba a trafók cseréjén kívűl még nem jelentkezett! Apró hibák előfordulnak, ami olykor-olykor- költséges is, de megbízhatónak tartom az autót. Az autóra pedig költeni kell és én költök is. Aki hibamentest akar az vegyen újat! Az előző passatomra ami ugyanúgy 1.6 os volt vagyonokat költöttemés min 2 literrel többet fogyasztott, ja és egy körön kettőt vernék rá a megannal, mert meggyőződésem szerint elég magas kanyarsebességet lehet vele elérni és az hülyeség, hogy alulkormányzott. Aki ezt írta az még nem ment gyorsan kanyarban. Szóval, aki szeret az autójáról gondoskodni és szereti az autóját ja és haladni is akar az vegyen ilyet.

Születési éve: 1988

Meghibásodás leírása: Hengerfejtömítés csere, kilyukadt a kiegyenlítő tartáj, ablakmosó motor csere, szélvédő csere, klímából elszökött a gáz, katalizátor koszolódott, kipufogódob lamellák zörögtek 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 80000 Ft. Leírás: Folyt az olaj, kiégett a hengerfejtömítés! 50000ft olajcsere hozzá kb 20000ft, gyári olajjal hűtőfolyadék csere 7000ft