SUZUKI SWIFT

Sajnos 2 éve ellopták,így nem önszántamból váltam meg tőle. A suzukikat lopják a legtöbbet az alkatrészek miatt. Attól függetlenül vennék újra,de az biztos,hogy telepakoltatom minden biztonsági felszereléssel. A csomagtartója a hétköznapokra elég,de egy nyaraláskor vagy nagyobb utazáskor már nagyon kicsi és szenvedés bele pakolni. A motorja dinamikus,az tetszett,viszont,ha már megvan pakolva + a légkondi is megy,akkor nem igazán lendületes,főleg nem dombon felfele. 1-2 dolgot leszámítva megbízható autónak tartom és lehet vennék újra suzukit,mert hasonló korú társainál talán jobb. Viszont újat soha!!! Sokat buktam rajta,habár ez minden autónál így van.

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Rögtön az elején kiment a kis számítógép benne,ami az ajtó világítást is vezérli. Cserélni kellett a csomagtartó világítást ,mert beoxidálódott. A bal első központi zár berregett,mert kikopott a műanyag fogaskerék. A javítása 18e lett volna,de ez ahogy hallottam suzuki betegség ez,mert a családban másnak is előjött másik ajtón. 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Nincs kiemelt meghibásodás.