TOYOTA HI-ACE

nem egy hdi de ha belendűl akkor teherrel is elég jó.bolondbiztos,a sperdifi nagy ötlet télen sokkal jobb mint A fajtársai pláne teherrel 150kg hátul és már szalad ihóban is na persze észzel. NAGYON SZERETEM 75 AUTOM VOLT VAGY VEZETTEM.DE ETTŐL JOBB CSAK A 2000-ES DIZEL KOMBI COROLLÁM VOLT

Születési éve: 1967

Meghibásodás leírása: othon szervizelem ,eddig váltócsere.az 5.leesett.4szer lengőkar csere...elszállt a szervócső.főfékhenger csere,,majd esőben lehuzza az akkut,,,gardáncsapágy csere 2szer.teleszkóp csere,,,kuplungszerkezet-tárcsa csere.hilux tárcsát tettem bele. jó dolgok:nem kell vezérmüszijat cserélni mert bronztárcsás.a zsiguliszilentek hellyel közzel jók bele(1800ft) a sajátja 28000ft a garnitúra.negativ :::a hátsólengőkart csak flexel lehet kivenni. eső után nem szabad sokáig állni vele mert a gardán váltó oldali tügörgője berohad és és szétrázza a nyelestengeleyen az5.sebességet majd váltocsere,de zsirozható.megériLerobbanás oka: futómű / fék 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: jó autó mert könnyü szervizelni,nem sok gond van vele normális használatnál.én nem vagyok normális használó az erdöbe is járok vele.müúttól kb 8-10 kilométerre is-amugy a váltocsere 327000km nél volt

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 150000 Ft. Leírás: bontott-új eredeti dolgokat rakok bele.az utángyártott nekem nem jőtt be