OPEL ASTRA G

Születési éve: 1995

Használhatóság: Kicsivel több mint 3 hónapja van nálam az autó, ez alatt 4500km-t mentem vele javarészt városban. Először féltem az 1200es motortól, de kellemesen csalódtam benne. A félelemmel ellentétben teljesen jól viszi a nem éppen neki szánt kasznit a motor. A motor gyengeségét 4-5 személyes utazásnál lehet csak észrevenni akkor a gyorsulása nagyon leromlik, de ha elérte az utazó tempót nem jelent gondot annak tartása. olajfogyasztás nincs, a legnagyobb hidegben is indul ahogyan kell neki. Sokan nem hitték el, hogy 1200es mikor mondtam és elmentünk egy útra. Voltam vele hosszabb úton is, a kényelemmel nem volt gond 4 személy utazott a hátul ülők sem panaszkodtak, bőséges a hely.

Rugózás: normal

Milyen kanyarban? stabil

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Eddig egyszer sem hagyott ott, mikor kevés a benzin a tartályban és éppen úgy állok meg akkor csak gázadásra indul ez inkább csak bosszantó, mint hiba

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Futómű a gyengéje nem a magyar utakra van tervezve. Alkatrészekből rengeteg található a boltokban különböző árban és minőségben