RENAULT ESPACE

Döntően hol autózik: orszagut

Születési éve: 1975

Döntően hol autózik: orszagut

Használhatóság: Az autót austriában vettem motorhibásan.mint kiderült elszakadt a szíj 183000 kmnél.ez a km óra tipushibájából adódott :lenullázódik 100000ként. Nem találtam a listán 114 le-st,pedig ez annyi,mármint volt.könnyen átirták és így dinamikusabb jóval.csak egy huszas volt. Sajnos most lendkerekes( 210000 van most benne) és nem tudom megszerezni 135 alatt,de nem foglalkozom vele max megáll vhol.Hoztam elötte mazda mpvt,toyota previát.mindegyikben volt vmi jó.,de ezt is nagyon szeretjük.nagyonjól lehet-és könnyen-variálni az üléseket.mi 5 üléssel használjuk és nem kell összecsukni a babakocsit vagy kivenni ülést ha biciklit viszünk.Csak előre billentem a középső ülést és befér 2 KERÉKKEL a bicaj. Nincs benne tempomat ez hiányzik de kényelmesen lehet nyomni a gázt mert leér a padlólemezig.Hatalmas hűtöttkesztyütartó! A klima hűtő állitólag ki szokott lukadni.Megnéztem még full unix kedvezménnyel is horror az ára.Jó még:ablakrolók,külőn nyiló hátsó ajtó.müanyag kasztni,komfortérzet,sok bontott példány (nekem is van egy ezüst grand 2.2 dt ,ha kell vmi hivhattok :-). 20-3381272 ) , sok tároló,gyári kályha,jó motordinamika,nagy tank,ólcsó. Nekem minőségi alkatrészekből is korrek árban van.Vita van én már vmi mást is kipróbálnék,az asszony 10 körömmel ragaszkodik érte.Azért megtalálható a társoldal kínálatában :-) vigyázat ha beleülsz és kipróbálod a renault valamiért magábabolondít. Írhatnak elektromos gondot vagy bármit (általában 5-10eft-ból orvosolható) ez így van.szép napot.

Rugózás: normal

Milyen kanyarban? stabil

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása:

Mi volt a legjelentősebb hiba?: