PEUGEOT 306

Nagyon tetszik a formája, a motor nyomatékossága, a kellemes kuplung, a kényelmes és jól pozicionált/pozicionálható ülések, a tágas utas és csomagtér, és bár nem a legjobb minden esetben de az is hogy a féket nagyon finoman is lehet adagolni ha kell. Kényelmes és jó vezetni ami nagyon fontos számomra, és nem érzem magam kellemetlenül 'nagyobb' kocsik jelenlétében sem, mert ez se nem kicsi se nem nagy. Ami nagyon nem tetszik benne az, hogy van két kesztyűtartó is ugyan, de az egyikbe az egyik a másikba a másik kesztyű fér csak be. Az se tetszik, hogy a légbefúvókat nem lehet elég nagy szögben állítani, de ez végülis nem olyan vészes. Mivel az enyém az első sorozat igy a kardánbox nem volt túl nagy, ez mindig zavart, ezért egy kicseréltem egy újabb tipuséra, így már kényelmes. Ja igen; ami még nagyon jó benne hogy az első szériások is totálisan kompatibilisek az új szériások alkatrészeivel, kölső, belső elemeivel. Némi idő és pénz ráfordításával szinte bármit össze lehet legózni belőle, elég nagy skálán mozogva. Nagyon szeretem.

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Barátnőm csúszott egy kanyarban, összetörte az egész futóművet. Ha ez nem lett volna, akkor nem látott volna szervízt amióta megvan.Leírás: Még sose hagyott cserben, pedig nem csak pár km-t mentem vele egyhuzamban.

Visszatérő hiba leírása: Nincs minden a legjobb helyen szerelői szemmel nézve, pár csavar jobb lenne ha acélból lenne és nem vasból, de ezt leszámítva mindent sikerült elsőre cserélni, javítani. Minden kocsin vannak nehezen hozzáférhető alkatrészek, ezen sincs több mint a többin... Minőségi és széles skálájú szerszámkészlet ajánlott, ha valaki nekiugrik.