OPEL ASTRA G

A fenti hibákon kívül egyébként tök jó kocsi. Már amennyire egy astra lehet. Nekem túl németes, kemények az ülések, hosszú utakon elülöm mindenem, de van akinek ez jön be. Egy igazi öszvér az autó, lehet menni vele sokat, nem romlik el, nem hagy az út szélén. Szerintem csak oda kell figyelni (10ezrenként cserélek motorolajat, 20ezrenként váltó olajat, csak gyári GM, nem drága) és nem lehet megölni. Váltója is rendben van, szépen vált még mindig. Csak hát gyenge ez a motor, mint a harmatos liba....., gyakorlatilag csak ott lehet kimenni előzni, ahol egy zsigulival is be merném vállalni, gyorsulási élményről meg ne is álmodjon senki. De ha ezekkel megbarátkozik az ember (nem versenyautó, csak nyugodtan, lassan), akkor kivisz a világból is.

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Üzemanyagszűrőház többször repedt, rettentő bosszantó. "Traverz" (azt hiszem) gyűrűk cseréje, mert nem indult, levegősödött miatta az üzemanyag-rendszer. Állítólag mindkettő típushiba.Lerobbanás oka: motorLeírás: Lásd feljebb.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Javítás összege: 55000 Ft. Leírás: Lásd feljebb.