PEUGEOT 206

Nehez leirni. Ugy vagyok ezzel a kocsival, mint a nokkel. Nyitott szemmel jarkalok, megbamulom a tobbieket, de valahogy megiscsak hazahuz a szivem. Egyszeruen nem tudom megcsalni es masik autot vezetni. Ez az az auto, amelyik oregebben is csinos, vonzza a tekintetet, dinamikus, kenyelmes az en szereny 195 centimnek is. Egy dolgot hianyolok belole, lehet, hogy az en hulyesegem, az pedig a konyoktamasz, de akkor sem veszek bele utangyartott gagyit. Az 1,6-os motorral semmi bajom nincsen. Kiprobaltam, mit bir (ora szerint) a frissen megnyitott fizetos 6-oson. Nem hittem a szememnek. 206 km/h. Hatszel es szakadekban lefele nelkul. Sima Shell 95-ossel. Erre mindig adok, meg is halalja. Kanyarban kicsit puhanak erzem a futomuvet. Pontosabban fogalmazva nem kanyarodik ugy, mint egy Focus, de egyenesben annal sokkal jobban megy. A baratnom 1,6-os Golf IV-ese ... a megfelelo szot keresem, ... nem tudom, valahogy a rohejes es szanalmas kategoria ehhez kepest. Mind kenyelem, mind dinamizmus teren. Szervizkoltseg ugyanaz. Aki azt mondja, hogy a francia kocsik javittatasa draga, az hazudik. Hibak a kocsival, amiket ataltem az elmult kozel 20000 km alatt: Mind az elozo tulajnak koszonheto. Miutan megvettem, ra kb 2 hetre az onindito motor beadta a kulcsot. A szerviz szerint valaki volt oly' kegyes es leegette azt. Nem en voltam. Az elso lengokarokat cserelni kellett. Ez meg a Demszky-fele varosvezetes hibaja. Fogadja o orokbe a katyukat. A fek a szokasos modon 60000-ig birta. Szerviz: Peugeot City, Dozsa Gyorgy ut. Ertekelesem: Csak ajanlani tudom. (Mondjuk hagytam is naluk nem keveset)

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: Elromlott az onindito motor

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 140000 Ft. Leírás: Komplett elso futomu csere