MERCEDES-BENZ 190

Érdekes. Eddig két autóm volt a 16-ból. Az egyik a Zsiga volt, a másik a Merci. Nem hegedülök, de igazat adok mindenkinek, aki ezt vallja!

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Megfelelő műszaki ismerettel, könnyen, hozzáférhetően szerelhető, javítható otthon a garázsban, ha nem vagy technikai analfabéta és tudod, hogy mihez milyen szerszám kell. A motor nem igényelt gondozást az olajcsrén kívül, amit mindig időben el kellett végezni. A méreg drába Mercedes szervizt messze elkerültem, soha nem hagyott cserben, a barátom volt, három napon át csókolgattam hulla piásan a garázsban, ami előtt eladtam volna. Sajnos fasirt volt egy szendvicsben, így elöl-hátul megtört, megroppant. Ez volt az eladás pillanata. Ma is siratom. Ez volt az autó, a "német autó" a történelem, ami nem jön vissza a mai "globálmajom " mercikben!Leírás: Sohasem hagyott cserben. Olyan volt, mintha egy hűséges ló lett volna. Lelke volt és szeretett! Mert uraim, a lónak lelke van, és a 190-esnek is. Ahogy a Flóri mondta: Tesókám, ha a ló fogja húzni, ez akkor is Merci lesz!

Visszatérő hiba leírása: Akit hozzáengedtem egyedül Fehér Berci volt Cegléden, a mester!