AUDI 100

Szeretem, mert nagy hodály az egész autó, kényelmes 5 embernek is,ledöntött hátsó ülésnél belefér a 200*140-es matrac a csomagtérbe :D Olcsón lehet hozzá alkatrészt kapni akár utángyártottabn is, de bontóból is hozzáférhető az arra érdemes hiányzó darab fillérekért. Kora elenére a galvanizálás okén nem kell a karosszéria rohadásai miatt agódni, mivel egyetlen apró felületi rozsdafolton kívül makulátlan, ami persze a festésre már nem mondható el sajnos. Menetteljesítménye számomra teljes mértékben kielégító, a nyomatéka kellemesen húz városban alacsony fordulaton is, bár a 90 lóerő manapság nem valami eget verő érték, de bőven elég arra amire kell. Fogyasztásban hálálja meg mindezt, ami 5-6 liter közötti átlagban egészen jó egy 25 éves konstrukciótól kellemes zöldkártya értékeket produkálva. Szeretem mert élmény vezetni (ezt sajnos ki kell próbálni, leírhatatlan), nem egy konzervdobozban ücsörgök várha hogy mikor zúz valaki halálba a vékony lemezen és a 20 centis motorháztetőn keresztül. Ebben még van anyag és a manapság oly hangzatos "gyűrődési zóna" is. Nemhiába, 20 centire van az ajtó a vállamtól és pin-pongozni lehetne a motorháztetőn. Szeretem, mert sosem hagyott még cserben. Egyetlen egyszer hagyott az út szélén, akkor is a saját hülyeségem miatt. Szeretem mert szeretek bütykölni rajta, így amit tudok magam javítok, s így az idők során már ismerem mint a tenyeremet! Bár presztizs értéke gyakorlatilag nincs, de azért megjelenése még talán akad. Kényelmes, tágas, alacsony fogyasztású, alacsony szervízköltségű, mi kellhet még??

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: futómű / fék

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Javítás összege: 80000 Ft.