FIAT STILO

Legjobban a műanyag alkatrészeit utálom, törnek, mint a ropi. Nem szeretem, hogy ha esik az eső, akkor mikor ajtót nyitok a víz a peremről becsurog az ülésre és gyönyörű foltot hagy. (Mindenkinek azt mondom, ez új olasz dizájn.) Utálom az égőcserét, ahelyett, hogy otthon 5 perc alatt megcsinálhatnám még az oldallemezt is le kell venni a szervízben (persze nem ingyen). Egyszer megpróbáltam belülről kicserélni sk. a bal első fényszórót - hát, egy taliga borítást, meg csövet szedtem ki, mire az aksiburkolat eltolásával/eltörésével nyolcszori kézbecsípődéssel és anyázással sikerült. Azóta félrevilágít. De én hozzá nem nyúlok a következő cseréig! Ez elvi kérdés! Aki meg ezt tervezte, annak 8 hónap kőfejtő járna, meg egy taliga majom...khm. Szeretem a motorhangot, de ha legközelebb veszek egy ekkora autót, akkor annak erősebb motorja lesz, az fix. Tetszik a hifi, a könnyű kormány, meg úgy egészében: én szeretem a Fiatot. Néhány kehe persze van, de hát minek nincs?

Születési éve:

Meghibásodás leírása: A futómű alkatrészek nem nagyon csumázzák a pesti utakat (egyik Fiatom sem bírta ;) ), egyébként egyben van az egész autó. Ja, néha mocskosul eszi az olajat.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garanciaidőben, ingyenNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Szerencse, hogy garanciaidőn belül voltam, a menetstabilizátorok lógtak mindkét oldalon.