VOLVO 850

az autó nagyon megbízható és kényelmes. a motor ereje hát finoman szólva igen hiányos szerintem ez a motor ebben a karosszériába elhibázott döntés volt.nem egy korszerű darab az biztos de legalább nagyon megbízható és a fogyasztási hihetelen de állandónak tekinthető mindig 9-9,5 l. tetszik hogy nagyon ritkán romlik el. tetszik, hogy mentem vele 60 ezret és még pl. a fékhez nyúlni nem kellett alig kellett kopó alkatrészt cserélni. ami nem tetszik, hogy sajnos lusta a motor (turbo nélkül ilyen tipust nem szabad venni). ami nem tetszik hogy valószinüleg bagóért fogom tudni eladni

Születési éve:

Meghibásodás leírása: egy henger nem ment az egyik gyújtókábelt ki kellett cserélni (azóta pedig már az öszeset)Lerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: az alsóholtponti jeladó összetört a motor megállt vntatni kellett

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: futómű / fék Garancia már lejártJavítás összege: 50000 Ft. Leírás: kopó alkatrész cseréje a futóműben és az egyik féltengelycsukló cseréje, valamint az összes gyújtókábel cseréje(csak komplett szettben lehet kapni)