MITSUBISHI PAJERO

Erdész vagyok és ez az első terepjáróm,csak pick up-okkal tudom össze hasonlítani,de azoknál sokkal pörgősebb a motor jobban húz ,rövidebbek a fokozatok.Az enyém 3 ajtós így az erdőben könnyebb vele forgolódni,vagy a városba parkolni.Jó a súly elosztása.ahol az L200 as 4 kerékkel megy csak el ott én még sima hátsó hajtással autózok.A rövid karosszéria meg tréfálhatja az embert,mert billegős a járgány főleg ,ha kevés az üzemanyag a tankban.Én az utjaim felét aszfalton felét föld úton teszem meg ritkán kell az össz kerék így 8,5-9L-ből megáll(max seb 100km/h).Mielőtt meg vettem sok más típust megnéztem végül egy haver szerelő segített a döntésben nem bántam meg eddig.Amire kitalálták a pajerót abban tökéletes.Mindenkinek ajánlani tudom(de egy szerelővel át kell nézetni mielőtt megveszed).

Születési éve:

Meghibásodás leírása: Japán kuplungtárcsát tettem bele,mert az előző már csúszott,de ez is csak egy évet bírt.Eltörött benn egy rugó.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 20000 Ft. Leírás: haver csinálta nem fizettem munkadíjat csak a kuplung tárcsát