VOLKSWAGEN JETTA I

Ha jó volt akkor nagyon ment.sajnos azonban ez nem volt jellemző.Többet ment a vontatókötél végén mint magától. Azért vettem meg mert nagyon dicsérték hogy a VW milyen jó autó. Mindegy saját kárán tanul az ember.Szerencsémre a hírdetés megjelenésének napján megvették,valami potom pénzért,de esküszöm ingyen is odaadtam volna csak soha többet ne is lássam.

Születési éve:

Utastér: szuk

Meghibásodás leírása: Számolatlanul lerohadt,már pontosan nem emlékszem hányszor.Már a szomszéd faluba is féltem vele elindulni. A legnagyobb táv aminek nekivágtam debrecen, (Nyíregyházáról'50km),Pallagnál persze hogy lerobbant.Azt hiszem tán a féltengely adta meg magát.Gyűlöltem!Lerobbanás oka: motorLeírás: A lerobbanás okához gyakorlatilag mindent be lehetne írni,de leggyakrabban a motor.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 100000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: Motor leáált,vontatókötél haza probálgatom indítani nem indul, másnap reggel jön a szerelő megnézni megyek kulcsot fordítom beindul.Ezt többször kipróbáltuk indult. autóba beülök irány Nagyhalász ~15 km odaérek! Hurrá! (már apró dolgoknak is örül az ember)este jönnék haza, autó ...szik beindulni.telefon a szomszédnak, kötél,haza. Gyűlöltem!