SKODA OCTAVIA

Az egész egy remekmű!

Születési éve: 1979

Meghibásodás leírása: Szerintem egy igen jól összerakott autóról van szó. Nagyon kellemes a belső tere, összehangolt és letisztult vonalakkal bír. Ez jellemzi a külső megjelenését is. Én vigyázok rá, eddig műszaki hiba nem ütötte fel a fejét e 12ezer Km alatt. Nagyon szeretem csak ajánlani tudom mindenkinek. Picit drágább mint egy Dacia Logen, vagy egy Renault Thalia de szerintem nem lehet egy napon említeni ezekkel a szekerekkel és a ha beleülök mindenért kárpótol. Fenntartási költsége egyébként nem vészes, fogyasztása nagyon jó, alkatrész semmi idáig. Összefoglalva ez egy dinamikus nagyon jó megjelenésű, rendkívül megbízható, óriási csomagtérrel rendelkező táltos paripa. Legközelebb is ilyent veszek vagy Superbt. Ez előtt volt egy 2000 évjáratú, 90 lóerős TDI Passat kombim 345 ezer Km -nél adtam el. Hiba azon sem volt csak az általános dolgok (fékbetétek, olajcsere, vezérműszíjcsere). Leírás: Nem volt! Nem is lesz. Megbízok benne mert a Csehek jól összerakták.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Mondom nem volt hibája!!!