VOLVO 740

Vegyes fogyasztás: liter

Az én Volvóm 21 éves tehát már az USA-ban is nagykorú lenne. Nálam 8 éve van és csak szolgál azóta is. Naponta nyüstölöm szegényt ,jól bírja hiba nélkül teszi a dolgát.Mostanra azért eljött a pillanat hogy költsek rá ugyanis a szokásos dolgokon kívül /olaj,fékbetét,vezérműszíj stb/eddig nem kellett rá költeni.Szerintem 8 év alatt és 100e.km után ez nem semmi. Most 350e.km. körül van az autóban de a motor jól szuperál olajat nem eszi egy kicsit egyenetlen alacsony fordulatszámon de gázadásra jól reagál,ha nem figyelek könnyen elpörög a kerék és kicsit sportosra sikerül az indulás /2300cm3/ .Van nyomaték.Jól megy,az úttartás kiváló,a fékek szintén. A pierrburg karburátorral azért néha meggyűlt a bajom de a kor számlájára írtam rakoncátlankodásait. Csak Volvóban érzem jól magam minden percét élvezem amikor benne ülök.Azért a konstruktőrök egy kicsit figyelhettek volna a belső tér minőségére,ugyanis a tetőkárpit és a műanyag elemek kritikán aluli minőségben készültek.Törnek szakadnak,nem méltóak az autó egyéb elemeihez. Hogy az autó biztonságos ,azt nem kell ecsetelnem . Szívroham nélkül küzdök a pesti forgalomban is ,ugyanis az autó jól bírja az apróbb koccanásokat ,nem remegek hogy tönkremegy a több milliós autóm,a kemény lökhárító/ez még az nem színrefújt dísz csak/ sokmindent megold.Szívből mondom ez az igazi városi bevásárló autó.Eddig én még kárt nem okoztam,csak mások jöttek belém innen onnan ,és nem kellett idegesen rohangálnom karosszériás után ,hogy rakja össze az alufólia automat. Éppen ezért maradok ennél a márkánál. Volvo 740 mindörökké.

Születési éve: 1968

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: motorLeírás: A karburátor vacakolt,dugulás meg ilyenek.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Javítás összege: 20000 Ft.