FIAT COUPE

nagyon jo kis kocsi vannak apro hülyeségei néha nem jo a jobra index vagy hogy miota el akarom adni szivat az önindito de mint irtam ennek a kocsnak téleg lekke van :) nagyon feltünö ár érték arányban ki elmelkedö kis kocsi az utastér is elég nagy spotkocsihoz mérten a csomagtarto is kategoriájában nagy nak számit összrségében kiválo kis auto jol megy egész jol fogyaszt meg lehet vele bárhol jeleni 1-1.5 millio közt kell enél több .kár hogy nem hátso kerekes soha nem adnám el

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: kuplung munka henger also felsö egy más utáni honapban de ez valoszinü az én hibám mert szétrugtam nem is volt vészes a javitás sem rosszabra számitotam ien rirka autonál A másik hiba inkább boszsanto volt az ac pumpa biztositékja ment ki kb 20ft tétel de mire rájötünk 2 napot állt +mostat a héten elkezdet szarakodni a hutüm folyamatosan megy -högomba max 2eft plussza z önindito rakozátlankodik néha érzi el akarom adni :) leéke van Összeségében nagyon meg vagyok elégedve nagyon jo kis auto ár érték arányát tekintve pedig a supernél is jobb kár hogy nem hátso kerekes sosem adnám elLerobbanás oka: elektromos rendszer

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 35000 Ft. Leírás: a komplet munka henger elöször 24 e utána 11 e