SEAT CORDOBA

Imádom a megjelenését, ahhoz képest hogy csak 75 lóerő nagyon megy, még 5 személlyel és csomagokkal is! 135 Nm nyomaték gyár szerint 3200-tól jön , érzésem szerint már 2700-tól húz akár ötödikben is! Vége a gyári adatok szerint 170 km/h nálam kicsit több volt 185-nél leszabályzott! A csomagtartó (455 liter) szinte mindent elnyel! A hibái ellenére is nagyon szeretem! -rablásgátló megzavarodása (kikötve ingyen köszi Zoli!) -a kp.zár nem zárta a csomagtartót csak kulccsal lehetett zárni/nyitni (javítás ingyen köszi Zoli!) -mivel fel akarták törni ezért szétesett a zár csak kp.zárral lehet nyitni/zárni (ciki van ha lemerül az elem a kulcsba) -külső hőm. nem mutatott semmit (javítás 2000 Ft) -alapjárati motor elektronikája 80ezer km környékén (javítás bontott alkatrésszel 45ezer Ft) Összességében én nagyon szeretem, és még nem akarok megszabadulni tőle!

Születési éve: 1986

Meghibásodás leírása: rablásgátló "meghalt" // a csomagtartót nem zárja a kp.zár // külső hőmérséklet jelző nem működött (most már jó) // alapjárati motor elektronikája = alapjárati motor csereLerobbanás oka: elektromos rendszerLeírás: a rablásgátló azt érzékelte hogy ellopták az autót ezért megállt bezárta az ajtókat és csak 10 perc után indult újra

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 50000 Ft. Leírás: alapjárati motor elektronikája halt meg