VOLKSWAGEN GOLF III

külsőleg imádom mert mindíg is tetszet ezért vettem meg rá költöttem optikailag már több 10000 forintot és tetszik is de a belsejét kellene teljesen ki cserélni hogy utálom-e IGEN hogy miért kicsit feljebb már röviden leírtam.

Születési éve: 1983

Hogy megy? lusta

Meghibásodás leírása: az elmúlt 1évben ami elektromos dolog elromolhatott az el is romlott pl.:index a mainapig nem jó hol működik hol nem ,nem tudják hogy mi lehet az oka,az aksiját 1 éven belül most cserélem másodszor valami leszívja ezt sem tudják hogy mi okozza semmi nem szívja le?a biztosíték tábláról nem is beszélek(katasztrófa)a gyertyák besültek ilyet még a szervízben sem látak,a komplett kábelezést ki kellene cserélni, a műszereket már 2-szer cseréltem 1szer a fordsz.mérő miatt 1szer a benzin szintmérő miatt eltörött a spirál,most viszem megint szervizbe a hátsó kerékcsapágyak tönkrementek,a benzinbetöltő nyílásnál a mai napig súg a szerelő azt mondta nincs semmi baj DE ENGEM AKKOR IS ZAVAR!!!!!!!! és ezért nem cseréltlk ki,folytathatnám de nem lenne elég az egész oldal ja és elakartam adni erre mi történik 2 napra rá a jég eső szétveri az egész kocsit többe kerülne a javitatása mint amenyit az egész kocsi ér!Lerobbanás oka: elektromos rendszer 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: a legfontossab helyzetekbe hagyot cserbe beddig úgy hogy nocomment!!!!!!!!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: elektromos rendszer Garancia már lejártJavítás összege: 4000 Ft.

Visszatérő hiba leírása: sokadikra