FIAT BRAVO

2006-ban vasaroltam az automat 2000 Fiat Bravo 1.6sx(Bruno), es azota is minden nap hasznalom, komolyabb problemam soha nem volt vele, egyszeruen imadom!!!!!!!!!!!sokan negativan biraljak az olasz autokat...foleg a fiatokat..pedig nem kene!!en kellemesen csalodtam az olasz autokban!persze mindenki kifoghat jot es rosszat, de ez ugyanugy megtortenhet a nemet autokkal is, amiket mindenki istenit!!!!!!pedig tobb nemet auto robban le az utakon mint olasz!!!statisztika!!!nem vagyok elfogult, az a velemenyem, hogy ha valaki rendben tarja az autojat(szerviz, olajcsere...)azt az auto meg fogja halalni!!ennyi!!!nem az autokkal van baj sokkszor, hanem a tulajjal!!!

Születési éve: 1983

Neme: no

Meghibásodás leírása: Imadom et az autot!!!!!Engem teljes mertekben kiszolgal, Megbizhato,egyszeruen szeretem...es nem cserelnem le semmire!!!Leírás: 63000 km-el vettem az auto es most 118000 km van benne, azota csak olajat, fekbetetet es szijjakat csereltem es a mai napig nem volt vele komolyabb problemam!!!Elvisz barhova es soha nem hagyott ott sehol!!!:-))))