MAZDA 323

Egyszerű, othonosságot sugall, klasszikus sedan, csak nyugodt vezetőknek. Nagyon strapabíró - Békés megyei utakat járom - minden eleme, a beltér is csak ritkán zörög, pedig kapott eleget szegény!:) Kényelmes, tágas beltér, a csomagtartó megfelelő méretű, a kis nyílás miatt nehezen pakolható. Megnyugtató, biztonságérzetet ad vezetése. Kiválló út és kanyarstabilitása van. Jól kézben tartható, az útviszonyokról megfelelő visszajelzét ad. Fényezése eredeti és kozmetikázás nélkül is újszerű - használaton kívül garázsban parkol. A használati nyomok nem a minőségből, hanem a figyelmetlenségekből adódnak. Összességében kiválló, megbízható, kényelmes családi autó, bár legtöbbször egyedül használom. Fogyasztása nagyszerű, a gyárilag megállapítottól alacsonyabb, bár én deffenzív és óvatos közlekedő vagyok. Legyen negatívum is: a hangszigetelése lehetne jobb, hiszen előd és utód modelje is csendesebb utazási zajkomfortot biztosít. Futómű és motor zajok is lehetnének alacsonyabbak, de a fentiek tükrében megbocsájtható mértékűek.

Születési éve: 1963

Meghibásodás leírása: Leírás: A mazda által hírdetett minőség és tartósság valóban kiválló! Meghálálja az előírt, folyamatos szervíz látogatásokat! Soha eszembe sem jutott, hogy lerobbanhatok vele, vagy cserben hagy.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Garancia már lejártJavítás összege: 5000 Ft. Leírás: Kipufogó leömlő öntvény elrepedt kb 80-85000 km-nél. Hegesztéssel javítva, azóta több, mint 35000km -t mentem hbátlanul.