RENAULT ESPACE

Vegyes fogyasztás: liter

Egyébként egy élmény vezetni, ha jó a motorja.

Születési éve: 1967

Hogy megy? lusta

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Csak az vegyen 3.0 Dcimotorral szerelt Espace-t akinek van 2.500.000 ft-ja állandó motorcserére, ugyan is mind egy nagyrakás SZARRRRRRRRRR! Szériahibásak! A márkaképviselet azt a tájékoztatást adta, hogy volt visszahívási AKCIÓ, csak senkit nem értesítettek ki. Ez egy eltitkolt tipushiba, amiről senkinek nem szóltak. Én most perelem a gyártót.Lerobbanás oka: motorLeírás: Németoszágban az autópályán az első nyári meleg napon 170 km-es sebességnél lefőtt a motorja a majd 180 lóerős "AUTO˝"-nak.Nem megfelelő a motor hűtése ennek a tipusnak, a 6 hengerből "állítólag" 4 megragadt. Javitani nem lehet, ezt a tájékoztatást kaptam a szolnoki márkaszervizben. 2.500.000Ft-ért+ az "apróságok" tesznek bele másik motort. 3 hétig volt a szervizben az autóm.Igaz semilyen papirt nem adtak róla ,hogy ők megvizsgálták a hiba okát.Ma már a Renault Hungária azt is tagadja, hogy valaha is vizsgálták volna az autóm hibáját. Most majd pereljük a gyárat.Belegondolni is rossz hogy a Renaultnak ez az egyik vezérautója. Kb 15.000.000 ft-ért árulják, full-full extra.Milyen lehet akkor az olcsó kategóriás "terméke".

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A vállalkozásom révén szállítok több autoszalonba alufelniket és gumiabroncsokat.Mindegyik kereskedés azt mondta , hogy ezt alvázszám szerint ki kellet volna értesíteni a gyárnak a vevőt ,hogy bocsi szériahibás a motor jöjjön vissza egy motorcserére ,mert csak igy javítható.Az én autóm kimaradt a (idézek a Renault Hungária leveléből) " a visszahívási akcióból".

Visszatérő hiba leírása: Még pereskedek, hátha kapok egy 0 KM-es AUTÓ-t. Ha nem eladom ha felmegy a fémhulladék felvásárlási ára.