BMW X3

Vegyes fogyasztás: liter

Nagyon szuper az autó!! Párom jár vele főként a kicsi gyerköceinkel és nagyon imádja. Én már többször kicseréltem volna mert sajna szűkös a belső tere. Majdnem 2méter magas vagyok és mögöttem nem lehet elférni. Az ülést betudom magamnak állítani úgy hogy teljesen kényelembe tudom érezni magam. BMW-sen pattogós jó az útfekvése. Ha kissebb méretekkel rendelkezik valaki vagy ha csak ketten utaznak akkor az autó szenzációs!! Nem feltünő és senki nem gondolná hogy egy dühöngő állat van a motorterében. Komoly benzines autókat szégyenbe hozok vele. 250-et megy végsebességre és ezt nagyon hamar el is éri. Ilyenkor az adrenalin felszalad rendesen, meg az izgalom hogy mit hazudik az ember a Rendőrbácsiknak, persze ha megfognak!! Ajánlom az autót mindenkinek!! Nem vennék többet ha egyszer eladásra kerül, mert nönek a srácok és kicsi 4személynek. Lehet hogy én is sajnálni fogom a párom meg is siratja az tuti mert ilyen sokáig nem szokott autó megmaradni a háznál és tényleg jó!!Télen is a hóban latyakban úgy megy mintha száraz lenne de a megállás már problémásabb. Egyszóval ha megtehetitek megtartásra érdemes 3.autónak venni egyet az asszonynak.

Születési éve: 1974

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: Wallis-Dunában voltam az autóval az első szervízzzel nem vártam 30000-km ig mert szerintem az egy kicsit eltúlzott. Ha sokáig akar valaki megtartani egy autót sűrűbben kell szervizelni. A levegőszűrőt a külön felszólításomra nagynehezen kicserélték mert állítólag az minden második olajcserénél kell. Úgy nézett ki mint egy madárfészek!!! Figyelem Magyarországon élünk nem Németorszégban, koszosabbak az utak.