OPEL CORSA COMBO

Hogy mi tetszett a legjobban? Nemis tudom... Nagyon teccik a formája, imádok szemből ránézni, egy kicsit le van morcosítva, a kerekek kiállnak a kocsi alól, az intercooler vírít a lökhárítóban... gyönyörű :) Hogy mit utállok? Bár nagyon jól néz ki, mégis idegesítő, hogy nagyon ül az autó eleje, nagyon óvatosan közlekedek vele földúton, mégis mindíg sikerül lekoppantani az elejét, ha tolatva jön össze a dolog, akkor az esetek 90%-ában letépem az első lököst, és már nagyon útállom mindig visszarakni... ugyhogy valószínűleg megfogom emelni az elejét.

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Az 1,7d motor megatta magát, télen már úgy tologattuk, mert a 8 baros kompresszió nem igazán teccet neki +10 fokban sem, ugyhogy muszály voltam beszerzni egy 1,5 TDi Opel Kadettet, aminek a szivét átfaragtuk bele. Most nagyon megvagyok vele elégedve, a legtöbb autót letudom vele tolni az útról, és csak néznek nagyokat, hogy a kotla Combo 180-al repeget a pályán, a régi motorjával talán 150re volt képes... Arra jöttem rá, hogy nem szeretném eladni az autót egyenlőre, szépen lassan megcsinálgatom magamnak, mert azér vannak hibái. Akinek elég egy 2 szemályes járgány, és sok lomot szállít folyamatosan, annak nyugodt szívvel ajánlom!Lerobbanás oka: motor több, mint 5 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg Leírás: A motorcsere segített :), ja, meg 1-szer le kellett vegyem a tankot és ki kellett mosni, mert valami dzsuvát berántott magába szegénykém, azóta tökéletes.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garancia már lejártNincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A bontott kadettet szétárultam, és talán még plusszos is vagyok.

Visszatérő hiba leírása: Ngyon nem kísérleteztünk, tudtuk, h mi kell nekünk, egy jó motor :)