DAEWOO LEGANZA

Összefoglalva: +remek ár/érték arány +kényelmes utastér,tágas csomagtér +erős,pörgős motor +jó útfekvés,megfelelő irányíthatóság +jó fékek,pontos adagolhatóság,csekély fáradás +nagyon,nagyon MEGBÍZHATÓ -hangos utastér(állítólag flexicső cserével orvosolható-folyamatban) -nem megfelelő fűtés(még nem találom az okát) -pocsék váltó(az 1.6-os ford focusom kevesebbet forgott,mint ez bármilyen fokozatban!!!!!!!!,ráadásul fényévekre vannak a fokozatok) -viszonylag magas fogyasztás(persze,csak csóró magyar viszonylatban(15 mázsa,134 Le....mégis mit várjunk???) -az első ülések lehetnének kényelmesebbek(ebben hátul van fotel és nem elől) -ciripelő műanyagok(ok,hogy ez egy korai Daewoo,az újabb típusok sokkal jobbak,ráadásul kellemetlenebb tapintásra az európai kocsikénál) Ezen tapasztalataimat 7 autó koptatása után írtam(ebből 3 Daewoo és 1 Ford az említésre érdemes kategória).A Leganza egy JÓ AUTÓ.Ezt bátran és főleg őszintén merem leírni.

Születési éve: 1977

Meghibásodás leírása: A vásárlást követően csak a kötelező alkatrészek lettek kicserélve:összes folyadék,vezérlés,görgők,szűrők,hátsó kipufogó dobLeírás: Ezért lett olyan állapotba hozva(nem mintha nem lett volna tökéletes),hogy ne hagyjon az út szélén. Lehet,hogy viccesnek tűnhet, DE EZ EGY DAEWOO!!!!!! (akinek ilyen van,az tudja mit beszélek:nulla preztizs,igénytelen műanyagokból préselt autónak hívott tárgy,de a világból ki lehet zavarni) Nekem ez már a 3. Daewoo-m és tökéletesen elégedett vagyok az ár/érték aránnyal.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: A korábbi beavatkozás értéke 85 ezer forint volt,viszont ez tervezett javítás volt,nem pedig hiba.Minőségi alkatrészeket felhasználva,munkadíjjal együtt szerintem egész baráti volt.