TOYOTA YARIS

Micsoda kérdések. Könyörgöm még a fékbetét is a gyári! Más típusokon ezóta a tárcsát is 2x cserélték! Bocs, a gumi itt is elkopott!

Születési éve: 1967

Meghibásodás leírása: Hihetetlenül jó kis, hangsúlyozom kis autó! Ebben a kategóriában nincs ellenfél. Vezetési komfort a nagyobb kategóriákat idézi, egyeseket meg túl is szárnyal. Hihetetlen fogyasztás, minden kézre áll, kiváló futómű, fékek, vezethetőség. Ha a méret elegendő csak ajánlani tudom. Ha a benzin 2x annyi lesz mint a gázolaj, elgondolkodom rajta, megéri-e váltani a nyomatékos, lendületes motorról, és kapcsolgatni egyfolytában. A klíma használatát észre sem veszi. ( fogyasztásban sem!) Ha nincs kedved az autószerelők és az autóboltosok társaságához, szereted hogy a gondjaidat az autó nem szaporítja, és a benzinkutaknál sem akarsz törzsvásárló lenni, ennél jobbat nem igen találsz. Minden márkát végigszenvedtem már, az összes létező hibát sikerült megtalálnom, és csináltatnom analfabéta szerelők hadával. Két megbízhatóra találtam eddig, ami talán a világból is kimenne. Az egyik a TOYOTA, a másik a méltatlanul lenézett hazai márka. További balesetmentes közlekedést! Leírás: Itt ez eseményszámba megy, mindenki jól tudja, de van aki még nem hiszi! Üzenem, ki kell próbálni, van LEXUS is!

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Nincs kiemelt meghibásodás. Leírás: Itt csak a hazai üzemanyag, ami csapnivaló!!! Ezt aki egyszer átlépte a határt, és minimum a sógoroknál tankolt, a legkisebb kúton is, az bizonyíthatja.