PEUGEOT 405

Vegyes fogyasztás: liter

Ami tetszik,az a komfort és a dinamizmus,ami egy ilyen idős autótól elvárható.A 140-160 km/h-t kényelmesen bírja,ha szükséges,akkor van még erő benne ezen felül is.A fogyasztása sem rossz,ahhoz képest,hogy 2000 ccm és 15 éves.Viszont az apró zörejek az utastérből,meg némelyek a futómű felől,azok idegesítőek.Tetszik a felszereltsége,és az is,hogy minden működik benne.(ülésfűtés kivétel,az sokszor önállósítja magát)Viszont az alkatrészárak drágák,mert az utángyártottat nem érdemes megvenni,a gyári pedig sokszor horror áron van.

Születési éve: 1981

Vegyes fogyasztás:

Meghibásodás leírása: A motorvezérlő elektronikában egy ellenállás elszállt,rendszertelen időközönként kigyulladt a hibajelző lámpa,olyankor egy pici torpanás az autón,de működött rendesen.A fogyasztása abban az időszakban 15-16 liter volt,amitől agybajt akartam kapni.Számos szervízben ecseteltem a hibát,de mindenhol értetlen tekintetek és abszurd tanácsok fogadtak.(cseréljem a vezérlőegységet)Végül egy magánszaki oldotta meg a hibát,azóta minden rendben vele.

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 115000 Ft. Leírás: A korából illetve a kilométerek számából adódóan kénytelen voltam javíttatni,ami járt bizonyos költségekkel.De ezt akár kötelező szervíznek is tekinthetjük.