FIAT STILO

Összességében véve egy nagyon jó autóról beszélhetünk. Az olaszok frankón összerakták, jól húz a majdnem 100 lovas motor, minden fokozatot ki lehet használni a váltón, a 6. sebességet se díszből rakták oda. Talán ennek is köszönhető a nagyon kedvező fogyasztása is. Külsőre egyszerűen fantasztikus, nem tudtam soha úgy kimenni a garázsba, hogy egy kicsit ne gyönyörködtem volna benne. Ami az elektronikát illeti, nyugodtan mondhatom, hogy már-már felső-közép kategóriás autókat megszégyenítő kütyükkel van telepakolva (és itt jegyezném meg hogy ez egyben egy igen nagy hibája is). És most jöjjön a hidegzuhany. Előtte egy Opel Astram(F) volt, aminek a javítási költségei minimálisak voltak. Nem úgy a Stilo. Minden 2. hónapban elromlott valami rajta. 60000 km-nél kuplung alsó-munkahenger csere, 80000-nél meg komplett kuplung csere... ez nem normális az Astraba 198000 km volt mikor megváltam tőle, és ilyen probléma nem állt fenn soha. A féket is fele annyi idő után kellett rajta cserélni, és ami egy vicc, hogy 30000 km-enként a féktárcsát is (!). Elektromos hiba miatt volt hogy cserbenhagyott, és 1 hétig tartott mire rájöttek a szervízben hogy mi a hiba. Az egészet összevetve ezzel az autóval egy álmom vált valóra, de elég drágán. Most visszatértem az Opelhez és vettem egy Astrat (H), ami kényelmileg ugyan kis visszaesés, de legalább megbízható, és nem hagyom a gatyám a szervízben.

Születési éve: 1985

Meghibásodás leírása: Lerobbanás oka: elektromos rendszer

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: hajtás / váltó Garancia már lejártJavítás összege: 80000 Ft.