OPEL ASTRA F

Én a formáját szeretem nagyon,vezethetőséget,alakithatóságot,a fogyasztásáról nem is beszélve.14évesen 230000kmnél 6.3l városon kivül.

Születési éve: 1980

Meghibásodás leírása: Egyszer beszakadt a még gyári hengerfejtömités az auton 13éves korában.Ekkor lett cserélve vizpumpa mert az már rendesen "zsirmentesen" futott.Minimális költségü az auto.Meg vagyok elégedve vele nagyon.Föleg autopályán használom az autot semmi probléma nem volt még.Egy tank benzinnel(50liter)pályahasználat mellett 870km mentem.Az "barátok között"is 5.7es átlag.Az auto most 14 semmi baja nincs és tényleg csak ninimális a költsége.Lerobbanás oka: elektromos rendszer 1 alkalommal meghibásodás, a helyszínen oldódott meg

Mi volt a legjelentősebb hiba?: Hiba oka: motor Garanciaidőben, fizetősJavítás összege: 16000 Ft. Leírás: Hengerfejtömitést cseréltünk autoszerelö barátommal.Inkább időigényes volt.Azt is az auto kora miatt.De még a gyári volt benne.Meg ami volt még hiba az autonak az a hütő volt de az is csak 13 korában .Cserés lett szintén a gyári volt még benne.